אודות החברה

MD Energy האתר מספר אחד בארץ לאופניים חשמליים וסוללות . במחירים שוברי שוק !

MD Energy אופניים חשמליים וסוללות

האתר מספר אחד בארץ לרכישת אופניים חשמליים , החנות שלנו מספקת אופניים חשמליים מהמותגים המובילים בארץ במחירים שוברי שוק .המוצרים שלנו מגעים עד בית הלקוח זמני הספקה שוברי שיאים ,המטרה שלנו לספק לכם את המוצר במהירות המרבית ,ובכך לצמצם את זמן ההמתנה המקובל ברכישות ONLINE ולהביא חווית קניה אחרת .

אצלנו בMD Energy  מאמינים בשירות איכותי ומוצרים איכותיים ואמינות בפרסום! מה שרואים זה מה שקונים  ,המטרה שלנו שתצאו מרוצים .

 

לקוחות שמזמנים אופניים באתר לרוב מקבלים אותם באותו יום או יום למחרת ,למעט מקרים של דרישות מיוחדות מצד הלקוח (צבעים,או דגמים פחות שכיחים ).הלקוח מקבל את האופניים עד הבית ,כאשר מתאמים מראש את המסירה מול הלקוח לקביעת הזמן הנוח לו .צוות MD Energy  מגיע לבית הלקוח ,מרכיב את האופניים ,מבצע הדרכה ראשונית ועונה על כל שאלה שיש ללקוח בעת המסירה .לקוחת האתר מקבלים מענה טלפוני בכול שאלה או תקלה ,בהתאם למדיניות האחריות כפי שמופיע באתר .

החברה גם משווקת את מותג הסוללות MD Energy ,

איכות הסוללות שלנו ידועה כבר שנים בקרב בעלי החנויות והמשתמשים הרבים של אופניים חשמליים .הסוללות שלנו מגיעות עם אחריות של 12 חודשים ,ובניות מהחומרים האיכותיים שקימים כיום בשוק הישראלי ,סוללות הליתיום שלנו מגיעות בתצורה של 36v\48v\60v.לכול תצורה ניתן לקבל קיבולת שונה מ10AH ומעלה .

מלבד סוללות סטנדרטיות יש לנו גם שירותי מעבדה לבניה ובחינה של סוללות ליתיום מכול הסוגים .